Tanıtım Filmimiz Yayında

Tanıtım Filmimiz

İnsan algısında görsel ve işitsel medya ürünü sunmak çok önemlidir, okumayla elde edilen algı seviyesi, görsel bir anlatımla desteklenmelidir. Profesyonelce hazırlanmış bir film müşterilerinize çok daha hızlı ulaşma imkanı sağlayacaktır.

Herhangi bir metin okunurken algılama sadece göz ile yapılır. Ancak bir tanıtım filmi izlenirken, hem göz ile görüntüler algılanır, hemde seslendirme metni işitsel olarak algılanır. Bu iki algılama yöntemi ile insanlar üzerinde daha olumlu ve uzun süre kalıcı bir etki bırakır.

Yeni Ünvanımız

Yeni Ünvanımız

Sizlere duyurduğumuz üzere şirketimiz 1 Ocak 2014 itibari ile Teknik Mühendislik Gemi Elk. Mak San. Tic. Ltd. Şti. olan şirket ünvanımız ZENİT ASANSÖR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak değiştirilmiştir.

Yeni Web Sayfamız Yayında

Yeni Web Sayfamız

1998 yılından bugüne yayında olan www.zenitasansor.com.tr adresi artık daha canlı renkleri, dopdolu içeriğiyle karşınızda. Standart web sitemizin yanı sıra interaktif olarak katkı sağlayabileceğiniz sitemizde aradığınızdan fazlasını bulacaksınız.

Sizlere ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler ulaştırabilmek için web sitemizi yeniledik. Interaktif olarak sizlerin de katkı sağlayabileceği web sitemizde ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler almanın yanı sıra, blog yazılarımıza yorumlarda bulunabilir, aklınızdaki soruları sorabilir, dökümanlara ulaşabilirsiniz.

Yeni Logmuz Kullanımda

Yeni Logomuz

Firmamız, bugüne kadar kullandığı logosunu inovasyon çalışmalarında günümüz koşullarına uygun olarak revize ederek, güncel yaklaşımlarla yeniden şekillendirmiştir.Bu çalışma ile firmamızın logosunun kurum kimliği ve kültürünü en iyi şekilde ifade etmesi amaçlanmıştır.

Mevcut logomuz da yer alan çark kaldırılıp yerine asansörü temsilen getirilen kutular içerisine ZENİT yazılmıştır. Logomuzun tam ortasında bizi ifade eden ve "N" harfi ile bütünleştirilmiş ve asansörün hareketini karakterize eden aşağı yukarı oklar vardır.

Kullanılan yazı tipinde ise yine sadelik ve okunaklılık esas alınmıştır. Yeni logo; toplumsal gelişimi esas alan ZENİT ASANSÖR'ün, küresel gelişimi de takip eden, yeniliğe açık, güçlü ve dinamik bir kurum olduğunu vurgulamaktadır. Kullanılan Renkler Lacivert renk standardizasyon, ciddiyet ve otoriteyi vurgularken logonun ortasındaki kırmızı renk; canlılığı, azmi ve dinamizmi, beyaz renk ise sadelik ve güveni simgelemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ZENİT ASANSÖR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
E-mail : info@zenitlift.com.tr
Telefon : +90(216) 306 37 46 - 517 82 86
Adres : Petrol İş Mah. Rahmanlar Cad. No.22 Kartal/İST.

ZENİT GROUPE S.A.R.L. (DEMOKRATİK KONGO CUMHURİYETİ)
www.zenitgroupe.com
ZENİT LİFT L.D.A. (MOZAMBİK MOCAMBIQUE)
www.zenitelevator.com

MULTİMEDİA

DUYURULAR

01.01.2014
Şirket Ünvanımız değişmiştir.
20.12.2013
Yeni web sayfamız yayına girmiştir.
17.09.2013
Zenit Lift yeni logosunu yayınladı.